top of page
fotoraamat
Trükitooted

Aeg on kingitus! Ainus viis kuidas muuta aeg käegakatsutavaks on fotod. Neil on imeline võime peatada aega ja panna need hetked kestma.  ​ Fotod - need on Sinu pere ühised mälestused ja pärand Sinu lastele. Fotod on väärt investeering. Hea foto on selline, mis on jääv, see on ajatu ja ta kestab ka tulevastele põlvedele vaatamiseks. ​ Pakun kõrgeima kvaliteediga eksklusiivseid fototooteid Sinu mälestuste talletamiseks. Need tooted valmivad käsitööna ning nende valmistamiseks kasutatakse kõrgekvaliteedilisi arhiveerimiseks sobilikke materjale ning tehnoloogiaid, et tagada parim värviküllastus ja kontrastsus. Minu koostööpartneriteks on Eesti, Portugali ja Suurbritannia oma ala parimad meistrid, kes pakuvad eksklusiivseid trükitooteid vaid professionaalsetele fotograafidele. Need tooted säilitavad pikaks ajaks oma kvaliteetse välimuse ja kestavad kaunina vaatamiseks ka lapselastele. ​ Sinu väärt investeeringut fototoodetesse on võimalik jaotada ka pikema aja peale ja tasuda osamaksetena. ​ Kõik selleks, et ükski eriline mälestus ei läheks kaotsi!

klaaspilt

Seinapildid

AKRÜÜLRING - kodu juveel

OMADUSED

Kõige erilisem ja unikaalsem fototoode - Sinu isiklik kunst seinal. Fotoakrüül (akrüülklaas) loob pildile ruumilise efekti ning toob esile selle kirkad värvid. Foto prinditakse kõrgekvaliteedilisele läikivale paberile ja kleebitakse akrüülklaasist plaadi tagaküljele.

HINNAKIRI

al. 150€

DETAILID

Eluiga on 100+ aastat. Klaaspildi paksus kokku on 8mm: klaasi paksus 5 mm + 3 mm komposiitplaat Seinale riputamiseks on akrüülklaasi tagaküljel kvaliteetne alumiiniumkonstruktsioon. Saadaolevad mõõdud - diameeter: 30cm 50cm 75cm

TARNEAEG

kuni 4 nädalat

seinapildi

FOTORAAMATUD

PREMIUM - kangaga kaetud fotoraamat

OMADUSED

Fotoraamat on teie pere lugu kaante vahel! Premium klassi fotoraamatud valmivad hoolika käsitööna parimate meistrite käe all. Kõvakaanega raamatud köidetakse liimköites ja on kõrgeima trükikvaliteediga. Raamatul on ainulaadsed jäigad ja vastupidavad paksud lehed, mis avanevad panoraamina - nii puudub pildikadu täielikult. Raamatu kaani katab kangas, mille tekstuuri ja tooni saate ise stuudio näidiste seast välja valida. Tõeline pärl Teie kodus, mis sobib ideaalselt kodu interjööriga! Teie mälestused on eriliselt hoitud!

HINNAKIRI

al. 150€

DETAILID

Kaanematerjal nubuk linane kunstnahk Kaanestiil: ainult kangas foil tekst lasergraveering Mõõdud: 15x15cm 20x20cm 30x30cn Maht: standard - kuni 40lk - max 120 foto XL - kuni 80lk - max 320 fotot Paber: silk (tekstuurne) lustre (poolmatt) Lisad: karp raamatule Komplekt: 25x25cm raamat + 2 koopiat 15x15cm

TARNEAEG

kuni 4 nädalat

fotoraamat
fotoraamtud
beebi raamat

FOTORAAMATUD

AKRÜÜL kaanega fotoraamat

OMADUSED

Kõige erilisemad mälestused on eksklusiivselt hoitud! Akrüülkaanega aamatul on ainulaadsed jäigad ja vastupidavad paksud lehedja layflat köide, et te ei kaotaks oma fotodel ühtegi detaili. Tänu 180º avanemisele saab luua muljetavaldava panoraamiefekti. Akrüüli ja kvaliteetse kunstnaha kombinatsioon muudab selle raamatu kaane tõeliselt ainulaadseks. Akrüül annab intensiivse heleduse, värvide sära ja muljetavaldava sügavuse, mis tagab silmatorkava kaanepildi. Tõeline pärl Teie kodus, mida uhkusega igale külalisele avastamiseks ulatada! Tõeline iludus teie interjööris!

HINNAKIRI

al. 150€

DETAILID

Kaanematerjal: akrüül + kunstnahk akrüül + puidumuster Mõõdud: 20x20cm 30x30cn Maht: standard - kuni 32 lk - sobilik 1-2 sessiooni piltide trükiks (maksimaalne fotode arv 90) XL - kuni 130 lk - sobilik mitmete sessioonide või pulmapäeva piltide trükiks (maksimaalne fotode arv 520) Kaanestiil: foto kaetud akrüüliga Fotopaber: silk (tekstuurne) matt läikiv Lisad: karp raamatule

TARNEAEG

kuni 4 nädalat

FOTORAAMATUD

BASIC fotoraamat

OMADUSED

Kõvakaanega raamatud köidetakse liimköites ja on suurepärase trükikvaliteediga. Raamatul on ainulaadsed (õrnalt painduvad) paksud lehed, mis avanevad panoraamina - nii puudub pildikadu täielikult. Raamatu kaanele trükitakse teie valitud foto või vesivärviline pilt ja soovi korral tekst. Fotoraamatusse saab lisada lapse sünniandmed.

HINNAKIRI

al. 100€

DETAILID

Kaanematerjal: läikiva viimistlusega (lamineeritud) Kaanestiil: foto vesivärviline pilt Mõõdud: 15x15cm 21x21cm Maht: max 80 foto Fotopaber: 220 g lustre (matt)

TARNEAEG

kuni 2 nädalat

pulma raamat
vanavanemate kingitus

FOTOKAANED

BASIC fotoraamat

OMADUSED

Kõige ilusam kink on mälestused! ​ Fotokaaned on suurepärane viis meeles pidamaks kalleid vanavanemaid! ​ Kaetud luksusliku nubuk kangaga. Kaant ehib line art lasergraveering. Mahutab kahte 10x15cm mõõdus fotot. Fotod on vahetatavad.

HINNAKIRI

40€

DETAILID

Kaanematerjal: nubuk kangas Kaanestiil: lasergraveering Sisu: 2 paspartuutaskut 10x15cm mõõdus fotodele Värvitoonid: roosa sinine hall beež

TARNEAEG

kohe olemas

fotokaaned
kontakt

trükiste

GALERII

bottom of page