top of page
Liisi_ootus_0009.jpg

Beebiootuse infoleht

Aitäh, et olete ​valinud minu oma beebiootuse fotograafiks!

Selleks, et pildid vastaksid teie ootustele, palun ma täita allolev küsimustik, millest saadud info põhjal saan sessiooniks paremini valmistuda. Samuti leiate lehe allosast nõuandeid ja juhiseid, kuidas Teie saate sessiooniks valmistuda ning mis pildistamise ajal teid stuudios ees ootab.

Kuidas sessiooniks valmistuda

 • Kindlasti palun anna mulle eelnevalt aegsasti teada, kui sul on erisoove piltide osas (sul on mõni lemmik pilt, set-up, riietus jne minu portfooliost). Kuna töötan eelnevalt paika pandud töödejärjekorra (workflow) alusel, siis ei pruugi me kohapeal ajaliselt jõuda valmis seada/üles otsida selleks pildiks vajalikke asju.

 • Soovituslik nimekiri asjadest, mida sessioonile kaasa võtta: 

 1. Ihutooni (nude) ilma pitsita püksikud. Kui soovid pilte ka palja kõhuga, siis must & valge pesu komplekt (võib olla pitsiline).

 2. Kui soovid casual stiilis pilte särgi ja teksadega, siis teksapüksid mida kandsid enne rasedust (nööp ei peagi kinni minema) ning must/valge kirjadeta särk või maika

 3. Kaasale hele ja tume triiksärk, must ja/või valge t-särk

 4. Mõni beebile valmis ostetud ese (body, papud, kaisuloomake vms)

 5. Isiklik juuksehari

 6. Soovi korral näksi

 • Suurematele lastele, kes sessioonile kaasa tulevad võiksid võtta kaasa tegelust (joonistamist, raamatut, hääletuid mänguasju) ning samuti midagi näksimist, mis ei määri riideid ega nägu (kamapallid, küpsised jne)

 • Sessiooniks valmistumise meelespea:

 1. Palun saabu sessioonile pildistamisvalmis! 

 2. Et tunneksid end sessioonil hästi, hoolitse enda eest!  Söö sessiooni päeval tavapäraselt ja tarbi piisavalt vedelikku.

 3. Hoolitse oma naha eest päev enne pildistamist: raseeri ja kreemita hoolikalt kogu keha.

 4. Jumestus, soeng ning hoolitsetud küüned annavad Sulle enesekindlust.

 5. Eelista lahtiseid kergelt lokkis/laines juukseid!

 6. Parim valik on klassikaline maniküür - mahedad ja naiselikud toonid või prantsuse maniküür.

 7. Ka varbaküüned võiksid olla kergelt lakitud, sest pildistame paljajalu.

 8. Palun jälgi, et ka kaasa ning laste sõrme ja varbaküüned oleksid lõigatud!

Stuudios olles

IMG_6490.jpg

Väike istumisnurk kaasale fotosessiooni nautimiseks

 • Ma palun Sul eemaldada käelt käekell/nutikell ja kaelast üleliigsed ehted.

 • Keskmiselt kulub beebiootuse pildistamiseks 1-1,5 tundi (tihti on pool sellest mitte otseselt pildistamine vaid ka rekvisiitide/taustade ja beebiootuse rõivaste vahetamine). Palun varu sessiooni päeval piisavalt aega, et ei peaks kusagile kiirustama.

 • Stuudios on olemas absoluutselt kõik Sinu imeliseks  pildistamiseks: rõivaid, taustasid, kangaid, rekvisiite, lillepärgasid, lillevööd, kristallivööd, tüdrukutele peapaelasid jne. Kui soovid mingit konkreetset aksessuaari/rõivast/rekvisiiti oma beebiootuse pildil kasutada võid mind eelnevalt informeerida, mida plaanid kaasa võtta, et saaksin paremini valmistuda.

 • Jagan Sulle stuudios huvi korral infot trükiste tellimise kohta, küsi seda julgesti!

Pärast fotosessiooni

 • Tee fotosessiooni päev veelgi erilisemask planeerides peale pildistamist üks käik lemmikrestorani või külastades armsaid lähedasi. Miks mitte ka üks deit teile kahele!

 • Tavapäraselt saadan umbes nädala jooksul peale pildistamist teile tutvumiseks eelgalerii, kus on kõik õnnestunumad pildid teie sessioonilt.

 • Nende piltide seast saate välja valida oma lemmikud (vastavalt paketis ettenähtud piltide arvule), mis seejärel läbivad kõik ükshaaval peentöötluse (eemaldan kõik segavad nahavead, toonierinevused, taust saab korrigeeritud kus vaja jne, et prindid tuleksid imeilusad).

 • Üldiselt on piltide ooteaeg kaks-kolm nädalat, teavitan Sind, kui see peaks minust olenematutel põhjustel pikenema!

 • Kui pildid on allalaadimiseks valmis, teavitan sellest koheselt ja saate oma pilte nautima hakata.

bottom of page